Акція «СТОП ЦІНА»

 

Акція  «СТОП ЦІНА»  Зафіксуй ціну на рік!

Оплативши у період з 01 Грудня 2018р. по 31 Січня 2019р. абонентську плату за користування обраною послугою яку надає сервіс провайдер «Інтернет ЛТС» в сумі рівнозначній оплати за 11 місяців Ви отримуєте фактичне користування послугою протягом 12 місяців.

Оплачуючи за послуги на умовах даної пропозиції Ви отримуєте:

– Місяць користування інтернетом у подарунок!

– Вартість і швидкість обраного Вами тарифного плану залишається фіксованим і не змінюється протягом оплаченого періоду!

Обов’язкові умови:

  • Ознайомитись з умовами акції.
  • Обрати тариф, яким будете користуватись протягом року.*
  • Поповнити абонентський рахунок на відповідну суму одним платежем.**
  • Повідомити Нас, про Ваше бажання активувати акційні умови, зателефонувавши до Контакт-центру або ж залишити заявку на сайті, обов’язково вказавши свій ідентифікатор (логін), та провести відповідну оплату.

Якщо Ви не виконуєте якоїсь умови, ми не зможемо активувати Вам акцію.

Послугою “Резервування лінії” не можна буде скористатись, якщо ви активуєте акцію “СТОП ЦІНА” впродовж всього терміну дії акційного тарифу*.

Участь в акції можуть брати всі нові та діючі користувачі, лише фізичні особи.

Винятком є лише користувачі, які мають активовану пакетну пропозицію “ОПТОМ ДЕШЕВШЕ” с. Липівка та с. Луб’яне, активувати акцію “СТОП ЦІНА” вони вже не зможуть.

Детальніше про тарифи Ви можете ознайомитись у розділі Тарифи та зателефонувавши до Контакт-центру.

 

*Обраний Вами тариф не можна буде змінити протягом всього терміну дії акційного тарифу*, так як перерахунок і повернення коштів не можливо буде здійснити.

При достроковому розірванні договору, кошти не повертаються.

** Якщо на балансі у Вас ще є кошти, до поповнити до потрібної суми не можна. Оплата на абонентський рахунок  повинна надійти одним платежем у акційний період з 01.12.2018 по 31.01.2019.

*Дія акційного тарифу– мається на увазі 12 календарних місяців. Наприклад, якщо ви поповнюєте абонентський рахунок для активації акційного тарифу в грудні, він активується з 1 січня 2019 року і буде діяти до 31 грудня 2019 року. Якщо поповнюєте у січні він активується 1 лютого 2019 року і буде діяти до 31 січня 2020 року.

Активовуючи послугу Ви автоматично погоджуєтесь з усіма умовами акції.

УВАГА! АКЦІЯ ВЖЕ НЕДОСТУПНА ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ!!!

Інформацію розміщено для ознайомлення