web analytics

Додаткові послуги

  Послуга «Тимчасовий платіж»

«Тимчасовий платіж»-  це дуже зручна послуга для тих абонентів які:

  • забули оплатити;
  • не встигли оплатити;
  • оплатили в останні дні місяця в касі банку і гроші ще не встигли прийти на їхній особовий рахунок.

Оскільки 1-го числа грошей на Вашому рахунку немає з будь-якої із вищевказаних причин, надання доступу до інтернету для Вас припиняється.
Щоб  скористатись послугою вам достатньо зателефонувати до нас 067 65 93 930;  050 93 93 930;   063 05 05 516      в робочий час і сповістити про бажання скористатись послугою «Тимчасовий платіж». Або ж в особистому кабінеті на сайті  stat.isp

Термін дії послуги – 3 дні.

Після закінчення терміну, якщо  кошти нам не надійшли, у вас включається повторне блокування доступу до інтернет.

Використання послуги можливе лише раз у місяць. І якщо заборгованість складає лише один місяць.

Послуга “Місяць без оплати”

Якщо ви не користувалися інтернетом протягом календарного місяця (по системі не зафіксовано жодного інтернет з’єднання), ви можете скористатись цією послугою,  зателефонувавши до нашого контакт центру.

Послуга “Резервування лінії”

Якщо ви кудись їдете і вдома нікого не залишається, ви можете скористатись нашою послугою Резервування лінії. Що це означає  з метою збереження лінії зв'язку за абонентом в період відсутності необхідності доступу до мережі Інтернет, і щоб уникнути розірвання договору між абонентом і оператором, зберігається можливість подальшого користування послугою, тоді ви оплачуєте не вартість тарифного пакету, а лише за резервацію - 20 грн/міс.                                                           - 1 (один) календарний місяць, неповний місяць рахується як повний.

 

Резервація можлива від 1 до 3 місяців!

Скористатись послугою ви можете, попередньо зателефонувавши до нашого контакт центру.

 

ВАЖЛИВО! Якщо відбулося з’єднання з інтернетом ви зобов’язуєтесь здійснити оплату за повний календарний  місяць згідно вашого тарифного плану.