Завантажуй і користуйся

Ми подбали про Вас - тепер ви маєте можливість переглядати ще більше каналів і передач. Дивись, де і коли тобі зручно: на телевізорі, комп’ютері чи планшеті. Обирайте самостійно, що бажаєте дивитись:

Комплексний пакет інтернет+телебачення –це тисячі кращих фільмів, серіалів і мультфільмів, кожен в сім’ї знайде щось для себе.

Для самостійного налаштування скористайтеся прямими рекомендаціями:

Якщо ж не вдалося або виникли якісь складнощі в налаштуванні, наші спеціалісти Вам допоможуть!                                 

*Послуга налаштування нашим працівником є платною- від 100грн, залежно від складності.

Інструкція з налаштування пристроїв для Starcards.tv

Тимчасово не доступне, у зв’язку із частими перебоями в роботі відджету "OttPlayer"
Для налаштування можете скористатись сайтом https://ottplayer.es/soft

Ми не можемо гарантувати коректної роботи і налатування телебачення від Starcards.tv, все залежить від моделі Smart TV, року прошивки самого телевізора.

Рекомендована приставка для нашого мультимедійного контенту IPTV/OTT приставка Android NG3128HD.

Ви можете замовити приставку в наших інтернет-партнерів  Sellbot

Ви знайдете для себе найбільш підходящий варіант і Вам навіть її налаштують. Ви будете задоволені!

Коротка інструкція, як налаштувати приставку самостійно:

 

ІНСТРУКЦІЯ НА WINDOWS ПК
Завантажте програму VLC player. Виконайте встановлення програми. В пункті меню "Медіа" виберіть відкрити файл та виберіть скачаний плейлист.

ІНСТРУКЦІЯ НА СМАРТФОН ANDROID
Зайдіть в GooglePlay. Встановіть програму LazyIPTV та MXPlayer Завантажте плейлист на телефон. Запустіть програму та виберіть завантажений плейлист.

Контент starcards.tv надається на умовах договору-оферти ТОВ "Телетранс" з яким ви можете ознайомитись за даними посиланнями:

Отримати власний плей-лист можна зателефонувавши до Контакт-центру або надіслати лист з запитом, вказавши свій логін,  на електронну пошту support@lts.org.ua 

По усім зауваженням та пропозиціям стосовно роботи та якості послуги перегляду цифрового мультимедіа контенту, просимо звертатись за телефонами Контакт-центру обслуговування абонентів.

Інформація для Trinity

Ми спільно з Трініті-ТВ (TRINITY-TV) для абонентів сервіс провайдера «Інтенет ЛТС» (Internet LTS)  надаємо  можливість перегляду мультимедійного контенту Трініті-ТВ за наступними пільговими умовами:

Пакет «Демо»* – 0 грн. (67 каналів)

Пакет «Базовий» – 59 грн/міс. (каналів 155 ) Список каналів

Пакет «Стандарт+HD» – 79 грн/міс. (каналів 201 ) Список каналів

Пакет «Максимальний+HD»* – 119 грн/міс. (каналів 219 ) Список каналів

*- Пакет «Демо» надається на безоплатній основі для ознайомлення до останнього дня календарного місяця з моменту його замовлення абонентом.

*-Пакет «Максимальний+HD»  має  легальний кінозал у вигляді КЕЧ апа (запис фільмів з віасатовських каналів), який оновлюється кожні 2 тижні і містить близько 1000 фільмів.

По закінченню вам потрібно обрати для себе відповідний тариф, або відмовитись від подальшого користування, здійснивши телефонний дзвінок до Контакт-центру

 

Список каналів актуальний станом на 21.10.2019 р.