Реалізовано 1-ший етап проекту “Безпечне місто” в м.Ківерці

За ініціативи Ківерцівської міської ради та підтримки ТОВ «Лінк Телеком Сервіс» в місці Ківерці реалізовано 1-ший етап проекту безпечне місто, що дозволяє Поліції швидше і якісніше реагувати на різного роду нештатні ситуації.

За умови стрімкого розвитку інформаційних технологій, всебічного застосування новітніх засобів зв’язку, у різних галузях нашої життєдіяльності.

Органами місцевого самоврядування, все частіше застосовується практика висвітлення корисної інформації на своїх сторінках у мережі Інтернет, із можливістю подання електронних звернень, петицій до цих органів, що в свою чергу покращують якість та швидкість зворотного спілкування з громадянами у вирішенні їхніх проблем.

Підтримуючи ініціативу Ківерцівської міської ради, всебічного розвитку сучасних інформаційних технологій і їх впровадження для зручності мешканців громади, Сервіс провайдер послуги «Інтернет ЛТС» з 01.03.2018р. запроваджує нові умови підключення та тарифи на свої послуги.

З відповідними змінами ви можете ознайомитись на сайті Сервіс провайдера послуги «Інтернет ЛТС» ww.lts.org.ua у розділі Тарифи- виняткові тарифи.

Інформацію розміщено для ознайомлення