Завантажуй і користуйся

Ми подбали про Вас - тепер ви маєте можливість переглядати ще більше каналів і передач. Дивись, де і коли тобі зручно: на телевізорі, комп’ютері чи планшеті. Обирайте самостійно, що бажаєте дивитись:

Комплексний пакет інтернет+телебачення –це тисячі кращих фільмів, серіалів і мультфільмів, кожен в сім’ї знайде щось для себе.

Для самостійного налаштування скористайтеся прямими рекомендаціями:

Якщо ж не вдалося або виникли якісь складнощі в налаштуванні, наші спеціалісти Вам допоможуть!                                 

*Послуга налаштування нашим працівником є платною- від 100грн, залежно від складності.

Інструкція з налаштування пристроїв для Starcards.tv

SmartTV
Тимчасово не доступне, у зв’язку із частими перебоями в роботі відджету "OttPlayer" Для налаштування можете скористатись сайтом https://ottplayer.es/soft
Приставка

Рекомендована приставка для нашого мультимедійного контенту IPTV/OTT приставка Android NG3128HD.

Ознайомитися з характеристиками та налаштуваннями можна за даним посиланням

ІНСТРУКЦІЯ НА MAG245 / MAG250 / MAG 254 / MAG 255 / MAG 270 / MAG 275/DunaHD:

Зайдіть в налаштування приставки, та виберіть розділ портали.

Вкажіть портал stb.starcards.tv (для MAG), та збережіть налаштування.

Для DuneHD скачайте плагін ( наш плейлист) та встановіть його, після чого переходимо в розділ ТВ та запускаємо раніше встановлений плагін.

При першому запуску порталу чи плагіну вкажіть логін: st1407 та пароль: 58015713

Комп’ютер

ІНСТРУКЦІЯ НА WINDOWS ПК
Завантажте програму VLC player. Виконайте встановлення програми. В пункті меню "Медіа" виберіть відкрити файл та виберіть скачаний плейлист.

Телефон

ІНСТРУКЦІЯ НА СМАРТФОН ANDROID
Зайдіть в GooglePlay. Встановіть програму LazyIPTV та MXPlayer Завантажте плейлист на телефон. Запустіть програму та виберіть завантажений плейлист.

Контент starcards.tv надається на умовах договору-оферти ТОВ "Телетранс" з яким ви можете ознайомитись за даними посиланнями:

Отримати власний плей-лист можна зателефонувавши до Контакт-центру або надіслати лист з запитом, вказавши свій логін,  на електронну пошту support@lts.org.ua 

По усім зауваженням та пропозиціям стосовно роботи та якості послуги перегляду цифрового мультимедіа контенту, просимо звертатись за телефонами Контакт-центру обслуговування абонентів.

Інформація для Trinity

Тарифи

Ми спільно з Трініті-ТВ (TRINITY-TV) для абонентів сервіс провайдера «Інтенет ЛТС» (Internet LTS)  надаємо  можливість перегляду мультимедійного контенту Трініті-ТВ за наступними пільговими умовами:

Пакет «Демо»* – 0 грн. (67 каналів)

Пакет «Базовий» – 49 грн/міс. (каналів 122 ) Список каналів

Пакет «Стандарт+HD» – 59 грн/міс. (каналів 147 ) Список каналів

Пакет «Максимальний+HD»* – 89 грн/міс. (каналів 170 ) Список каналів

*- Пакет «Демо» надається на безоплатній основі для ознайомлення до останнього дня календарного місяця з моменту його замовлення абонентом.

*-Пакет «Максимальний+HD»  має  легальний кінозал у вигляді КЕЧ апа (запис фільмів з віасатовських каналів), який оновлюється кожні 2 тижні і містить близько 1000 фільмів.

По закінченню вам потрібно обрати для себе відповідний тариф, або відмовитись від подальшого користування, здійснивши телефонний дзвінок до Контакт-центру

  • Пакет «Базовий» з 1 жовтня оплата становитиме 49 грн/міс. 

Список каналів актуальний станом на 01.09.2018 р.