Оплата EasyPay
Оплата Приват24
Оплата через термінал ПриватБанку
Система прийому платежів Easypay.ua - грошові кошти зараховуються протягом 10-15 хвилин після оплати. При відсутності терміналу є можливість оплачувати за допомогою on-line сервісу https://easypay.ua/. Є можливість оплачувати без реєстрації. Необхідно вибрати категорію одержувача «Інтернет- ТВ» - далі вибрати логотип компанії вказати свій особовий рахунок (Ваш логін) і суму поповнення - спосіб оплати - Платіжна карта VISA / Mastercard - ввести номер картки, термін дії та CVV код, натиснути сплатити.

Важливо! Для підтвердження зберігайте квитанцію про оплату!

Приват24 - зручна система платежів від ПриватБанку (грошові кошти на особовий рахунок зараховуються протягом 3 робочих днів). Алгоритм оплати через Приват24:

- всі послуги
- платежі
- комуналка
- пошук – Інтернет ЛТС
- ідентифікатор – Ваш логін
- Призначення платежу: «За послугу інтернет ********** ПІБ (особовий рахунок (логін) вказувати обов'язково)
- З карти / рахунку вибрати карту, з якої буде здійснюватися платіж
- Сума: ввести суму платежу
- Натиснути «Продовжити»
-Далі стандартне підтвердження платежів через СМС-повідомлення.

 

Оплата з мобільного через додаток ПРИВАТ24

Обираємо "Ще послуги"

 

 

Обираємо "Мої платежі"

 

 

 

Далі "Новий платіж"

 

 

Далі "Знайти компанію" і в полі пошук прописуємо - Інтернет ЛТС

 

 

Обираємо "Інтернет ЛТС" і далі вводимо свій ідентифікатор (логін)

 

 

Продовжити ⇒ прописуємо суму ⇒ продовжити

 

 

 

 

 

 

-Для швидкого поповнення ви можете скористатись QR-кодом. Для цього Ви можете зайти в кабінет користувача, або написати запит на Viber (+380676706332). 

Для поповнення рахунку через термінал ПриватБанку НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО мати картку ПриватБанку! Обов'язково мати при собі мобільний телефон - Вибрати кнопку на моніторі «У мене немає картки» - ввести номер мобільного, куди прийде СМС повідомлення з кодом для входу в термінал - вибрати зі списку зліва Комуналка / Інтернет – вибрати логотип

або здійснити пошук за назвою Інтернет ЛТС, в поле ідентифікатор - ввести свій особовий рахунок (цифри логіну).

* Вкрай важливо вибрати саме наші реквізити в чеку повинні бути обов'язково Інтернет ЛТС. За платежі, які були сплачені не на наш розрахунковий рахунок ми відповідальності не несемо. При помилковому поповненні необхідно звертатися в Банк - вони Вам повернуть гроші або перекинуть на той розрахунковий рахунок, який Вам необхідний. Обов'язково для підтвердження про оплату зберігайте квитанцію!