Скільки коштує підключення в приватному будинку?

Вартість підключення залежить від багатьох чинників. Серед них можна виділити основні: тип підключення, місце підключення та бажані характеристики швидкості з'єднання. Щоб отримати детальну відповідь зателефонуйте нам за номерами Контакт-центру

Чи можна подати заявку на підключення, не приходячи в офіс?

Так. Тепер не потрібно виходити з дому, шукати офіс компанії, що займає багато часу. Для цього необхідно тільки зайти на сторінку Заявка на підключення на нашому сайті та заповнити всі поля. Після чого наш працівник зв'яжеться з Вами.

За який термін мене підключать?

Термін підключення залежить від способу підключення та необхідності проведення додаткових робіт .

Як можна перевірити стан мого рахунку?

Стан Вашаго рахунку можна перевірити в Кабінеті користувача абонента на сайті ЛінкТелекомСервіс

Що робити у разі відсутності інтернет з’єднання?
  1. Перевірте чи ввімкнений Wi-Fi роутер, мережеве обладнання ONU.
  2. Перевірте чи правильно підключений мережевий кабель до Вашого комп’ютера або Wi-Fi роутера. ----Якщо кабель підключений, перевірте чи розпізнає Ваша операційна система мережевий адаптер (чи встановлені драйвера до нього).
  3. Якщо мережевий адаптер є, але доступу до Інтернету немає, зайдіть в Кабінет користувача і перевірте стан послуги.
  4. Якщо Кабінет користувача недоступний, перевірте чи включено мережеве підключення. Для цього натисніть [Пуск], [Панель керування], [Мережні підключення]. У вікні що відкриється буде ярлик «Подключение по локальной сети» або «LTS». Включіть мережеве підключення виділивши цей ярлик і натиснувши [Enter].
  5. Якщо мережеве підключення присутнє, але написано, що воно обмежене, можливо що у Вас не правильні настройки файєрвола (програма для захисту комп’ютера). Фізична зміна обладнання, тобто мережевого адаптера, також приводить до даної помилки. У цьому випадку потрібно зателефонувати в службу технічної підтримки і сказати фізичну адресу (МАС-адресу, детальніше описано нижче) нового мережевого адаптера.
  6. Якщо мережеве підключення присутнє, але сторінки не відкриваються, перевірте ІР адресу яку отримує комп’ютер. Для цього виділіть ярлик Вашого мережевого підключення і натисніть [Enter]. У вікні що з’явилося, натисніть закладку [Підтримка]. Подивіться в полі [Стан підключення] яку ІР-адресу отримав комп’ютер. В пункті [Тип адреси] має бути запис [Надано DHCP]. Якщо в цьому пункті пише [Налаштовано вручну], виберіть закладку [Склад], натисніть кнопку [Властивості]. У вікні, що з’явилось виберіть [Протокол Інтернета TCP/IP]. У вкладці [Властивості] цього протоколу включіть такі опції: [Отримати IP-адресу автоматично] та [Отримати ІР-адресу DNS-сервера автоматично].
  7. Якщо мережеве підключення присутнє і працює нормально, але сторінки не відкриваються, можливий варіант, що у Вас неправильно налаштований браузер (програма для перегляду сторінок в інтернеті) або антивірусне ПЗ/фаєрвол.
  8. У випаку, якщо жодна рекомендація не допомогла, звертайтесь до нашого контакт центру.